Prof. Dr. Remzi KILIÇ

Foto Galeri

12 Comments

 1. ÇAĞLAR

  Remzi Hocam başarılarınızın devamını diliyorum. Bursa’dan selamlar…

  Reply
 2. Abdullah KURT

  Bizim bugünlere gelmemizde gerek “baba” duruşuyla gerek ilmiyle büyük emekleri olan hocama en derin saygılarımı ve muhabbetlerimi sunuyorum.
  Abdullah KURT
  TARİH ÖĞRETMENİ
  TOKİ ŞEHİT OZAN ONUR İLGEN ANADOLU LİSESİ
  SEYHAN/ADANA

  Reply
 3. HÜSEYİN BOZFAKIOĞLU

  Remzi Beyin ders anlatışını özlüyorum…

  Reply
 4. rahmi karakaya

  değerli hocam saygıyla ellerinizden öpüyoruz ne sizi ne de anlattıklarınızı unutmadık hayatımızda çok önemli bir yeriniz olduğunu bilmenizi isterim 2004 niğde sosyal bilgiler mezunuyum hocam sizi okulumuzda ağırlamak isteriz..

  Reply
 5. Kahraman

  Hocam gerçekten sizin gibi insanların, üniversilerimizde çoğunlukta olduğu günlerin gelmesini bekliyorum. bilimadamlığına yakışır vakur hareketleriniz ve beyefendiliğiniz hep gözümüzün önünde. Bize çok şeyler aktardınız; hem bilim hem de karakter eğitimi.

  Reply
 6. hasan erdem

  sayın hocam nasılsınız.allah sizden razı olsun. verdiğiniz emekleri asla unutmayacağız.

  Reply
 7. Veysel YİĞEN

  Sayın hocam nasılsınız, iyisinizdir inşallah.Sizi o bizi çoşturan duruşunuzu çok özledik.Gerçekten baba bir hocasınız.Malatya’ya yolunuz düşerse buyrun gelin misafir edelim.Allaha emanet olasınız.

  Reply
 8. yörük erdal

  sevgili hocam,düşünce ve fikir olarak örnek alacağım,tanıdığım en sağlam insansınız, sizin gibi insanların olması bana bi güven veriyor başarılarınızın devamını dilerim allah yardımcınız olsun.

  Reply
 9. mehmet SAĞLAM

  Okuldaki deyimimizle ‘Remzi Baba’ sizlere minnettarız.Sizi asla unutmadık.Çalışmalarınızda başarılar diler,saygılar sunarım.

  Reply
 10. yılmaz

  selam aleyküm
  sayın hocam sanal alemden sizleri takip etmeye çalışıyoruz.
  çalışmalarınızı takip ediyorum
  çalışmalarınızda başarılar diliyorum
  Niğdeden öprenciniz YILMAZ ET

  Reply
 11. gamze

  Tanıdığım en mükemmel insanlardansınız hocam.Emeklerinize sağlık bizlere ışık oluyorsunuz Basarılarınızın devamını dilerim hocam ülkemizin sizin gibi bilim insanlarına çok ihtiyacı var

  Reply
 12. ömer

  2003 Niğde sosyal bilgiler mezunuyum. hocam sizi unutmadım. derslerde Cüneyt gibi tek başına fethetti deyişinizi hiç unutmuyorum. hayatınızda başarılar dilerim.

  Reply

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.